درباره ما

بنوالکترونیک

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم کاری را انجام دهید 

همزمان با رشد و توسعه فناوری در دنیای دیجیتال، مجموعه «بنو الکترونیک» در سال ۱۳۹۶ با هدف ارائه خدمات مطمئن و ارزان، ­درحوزه تأمین لوازم،قطعات و تجهیزات الکترونیک آغاز به کار کرد. این گروه که توسط جمعی از متخصصان مهندسی الکترونیک و کامپیوتر و تأمین کنندگان باتجربه بازار داخلی و خارجی  تشکیل شده، سال‌ها از نزدیک با مسائل این حوزه دست و پنجه نرم کرده و شاهد دغدغه‌ها و مشکلات موجود در حوزه  الکترونیک به عنوان تولید کننده ،خریدار و فروشنده بوده است. شفاف نبودن قیمت‌ها، نبود راهکارهای بنیادین در تشخیص اصالت کالا، کمبود دانش و جزئیات فنی در خصوص هر قطعه از جمله این مسائل و مشکلات هستند. امروزه با توجه به کاهش زمان فراغت و وجود دغدغه‌های اساسی در زندگی روزمره افراد، ارزش افزوده ارائه خدمات دیجیتال در بستر وب بر کسی پوشیده نیست. لذا در «بنو الکترونیک» به ‌عنوان متخصصان باتجربه حوزه کاری خود گرد هم آمدیم تا به بهترین شکل ممکن دغدغه‌های موجود را کاهش داده و فصل جدیدی را در ارائه خدمات آنلاین در حوزه الکترونیک رقم بزنیم.


ارتباط با شما ، لازمه پیشرفت مستمر

هرچند در «بنو الکترونیک» کوشیده ایم بهترین‌ها را به آسان ترین و شفاف‌ترین شکل ممکن ارائه دهیم ولی همواره منتظر شنیدن پیشنهادات شما کاربران عزیز جهت ارتقا و بهبود ارائه خدمات در بخش‌های مختلف هستیم. برای اطلاعات بیشتراز طریق «تماس با ما» با گروه بنو الکترونیک در ارتباط باشید..

سود شما باید در خرید باشد!

در «بنو الکترونیک» با تأمین قطعات الکترونیک از نمایندگان رسمی و بالادستی بازار، قطعات الکترونیک با قیمتی ارزان‌تر در اختیار مصرف کننده قرار می‌گیرد. شفافیت فرآیند خرید، قابل ردیابی بودن سفارش ، ارسال سریع و سایر خدمات ما باعث شده تا خدمات مدنظر سریع‌تر و با اطمینان بیشتری نسبت به بازار سنتی در اختیار مشتری نهایی قرار گیرد.

زنجیره ارزش

ارائه اطلاعات تخصصی در خصوص قطعات مختلف به تفکیک برندهای داخلی و خارجی، از جمله خدماتی است که باعث می‌شود ضمن افزایش دانش فنی در تمام سطوح جامعه، شما خریدهای خود را با اطمینان بالاتر انجام دهید.

پشتیبانی فروش